Co oznacza wynik badania na boreliozę przy młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów?

Witam. Mam problem ze stawami już od paru lat, stwierdzono u mnie Młodzieńcze Idioparyczne Zapalenie Stawów, lecz żaden lekarz nie jest tego pewny,dlatego zrobiłem badania na bolerioze oraz Anty CCP. Wyniki na bolerioze : Igm : wynik negatywny wynik graniczny wynik pozytywny, wynik 7.27, klasa IgG : wynik negatywny, wynik graniczny, wynik pozytywny, wynik 2.66. Wynik na anty CCP : <1.50. Jak odczytac te wyniki, czy potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe badania? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Anty ccp negatywny a co do boreliozy bez podania norm odnośnie poszczególnych wyników nie można się wypowiedzieć