Co oznacza wynik badania na tarczycę u 56-latki?

Witam z tej strony Wrocławianka Małgoska lat 56 . Dzis odebrałam wynik na tarczyce wpisuję to co jest napisane TSH (ICD-9; L690) 1,210 uIU/ml* 0,270 4,200 Proszę odp. czy mój wynik jest dobry b.się martwię od jakiegoś czasu mam problemy z gardłem i ogólnie czuję się beznadziejnie jestem zmęczona, zaniepokojona pozdrawiam M.
Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jedyne co mogę Pani odpowiedzieć, to to, że wynik TSH znajduje się w granicach normy. W celu interpretacji wyniku powinna Pani zgłosić się do lekarza kierującego na badanie.