Co oznacza wynik badania piersi 42-latki?

Zmiana w lewej piersi. Chciałabym się dowiedzieć co to oznacza. Jestem w wieku 42 lat. Opis badania: Pierś o budowie tłuszczowej. W lewej piersi zabrodawkowo, widoczna jest zmiana o nieregularnych obrysach, o wymiarach ok.43 x 38 mm, z rozsianymi mikrozwapnieniami /npl/. Brodawka wciągnięta w obręb zmiany. W dołach pachwowych węzły chłonne o śr do 6 mm.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza gienkologa/chirurga onkologicznego i dalsza diagnostyka - sądzę że biopsja lub leczenie operacyjne.