Co oznacza wynik badania PTA po raku płuc?

Proszę o odpowiedź. Tata po raku płuc(5 lat temu) dostał skierowanie Na PTa, zmiana na nadnerczu. Uwidoczniono pobudzony wezęł chłonny podostrogowy ok 11mm, SUV=4,27. Wątroba o fizjologicznym gromadzeniu FDG, bezuchwytnych zmian ogniskowych. W obrębie nandercza prawego zmiana ogniskowa ok18x14 mm SUV=5,16. Na wysokości naczyń nerkowych po stronie prawej widoczne pobudzone wężły lędzwiowe ok 8mm SUV=5,19 oraz doogonowo ok 13mm SUV=4,76. Proszę o nakierunkowanie

Lek. Michał Lenard

Wynik badania może wskazywać na proces nowotworowy. Nie mniej powinien on być zinterpretowany przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!