Co oznacza wynik badania pulsometrem?

Badanie pulsometrem HSR - wiek 50 lat , puls 86 , wysycenie tlenem 98,19 , stan obj.komora/aorta 4,3 , zastawka aorty 4,5 , indeks pulsacji 1,99 indeks komora/aorta 1,43 ,dynamika arterii 13,99 .Byłabym wdzięczna za interpretację.Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.