Co oznacza wynik badania serca przy stymulatorze?

Witam!mam stymulator serca od 2009 r.mam 38 lat.Na wizycie kontroli zarejestrowano nieliczne ekstrasystole komorowe w ilości poniżej 200 i 14wstawek napadowego migotania przedsionków z czego najdłuższe trwające 20 minut.lekarz zwiekszyl mi dawke sotahexal .czy cos mi grozi?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego , a czy są jakieś objawy w czasie migotania przedsionków ? Lub w czasie dodatkowych skurczy ? Duszność omdlenie itp?