Co oznacza wynik badania sondą liniową?

W badaniu sondą liniową y-1w MHZ aparatu Echoson Spinel II gruczoły sutkowe obustronnie o budowie tłuszczowo-gruczołowej. W piersi lewej na gdz. 2 om 3-cm od brodawki sutkowej FA? sr. 6 mm. W lewym dole pachowym w. chłonny- 9x4 mm. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

czy było określone badanie w skali BIRADS? FA oznacza włókniakogruczolaka czyli zmianę łagodną ale na pewno konieczne jest potwierdzenie w innych badaniach. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.