Wynik badania USG piersi i BIRARDS 3

Wynik badania usg -proszę o wyjaśnienie. " w badaniu usg piersi o prawidłowej budowie gruczołowej ACR-4. W piersi lewej na godz 1 struktura o cechach FA 9,1 mm, na godz 1 w PP podobna struktura 6,9 mm. Patologicznych zmian ogniskowych podejrzanych o nieprawidłowy rozrost nie widać. BIRADS 3. Proszę o odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania wskazuje, że występujące u Pani zmiany są najprawdopodobniej łagodne, wskazana jest kontrola za 6 miesięcy lub wykonanie dodatkowego badania USG. Pozdrawiam.