Co oznacza wynik badania tarczycy 61 letniej osoby?

Witam, wykonałam szereg badań i proszę o zinterpretowanie TSH-140mikrolitrów/ml FT3-1,77mikrolitrów/ml ft4-0,23 mikrolitrów/ml P/c(atpo)(009)2098IU/ml P/c(atg)(018)1041IU/ml USG tarczycy gruczoł o obniżonej echogeniczności,niepowiększony,z przerośniętą tkanką łączną płat prawy-16x28x39mm płat lewy-18x20x37mm węzły chłonne niepowiększone nadmieniam,że mam 61 lat
Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wyniki Pani badań wskazują na niedoczynność tarczycy, jednak nie należy ich interpretować w oderwaniu od stanu klinicznego pacjenta, dlatego konieczna jest wizyta u lekarza, który zlecił Pani badania. On będzie również mógł wdrożyć dalsze postępowanie i zalecić odpowiednie leczenie.