Badana hormonów tarczycy i usg szyi
Jestem kobietą, mam 25 lat. Objawów niedoczynnościowych raczej nie odczuwam. Proszę o skomentowanie wyników: TSH 4.25 (0.27-4.2) ft4 14.65 (12.0-22.0) ft3 3.86 (3.13-6.76) atg 354.8 (<115) atpo 13.46 (<34) płat prawy:18x10x47 płat lewy:14x14x53 szer.cieśni do:5 mm objętość do:10 mm Gruczoł bez zmian ogniskowych o wzmożonej, nieznacznie niejednorodnej echogeniczności, nie schodzi poza mostek, nie widać patologicznych ech w obrębie szyi.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
wyniki mogą wskazywać na chorobę auto immunologiczny tarczycy. proponuje powtórzyć badanie tsh i koniecznie udać się do lekarza endokrynologa