Co oznacza wynik badania tomografii kręgosłupa?

Mam porażenie nerwu strzalkowego zrobiłem tomografie wynik l3/l4 obraz krążka struktur wewnątrzkanalowych prawidłowy kanał kregowy bez cech stenozy kanały korzeniowe nie są przewezone l4/l5 tylna wypuklina jądra miażdżystego modeluje worek oponowy elementy kostno stawowe prawidłowe l5/s1 paracentralna lewostronna wypuklina jądra miażdżystego uciska worek oponowy skraca wymiar strzałkowy kanału kręgowego do 14mm elementy kostno stawowe prawidłowe co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lkearza neurologa być moze warto jest wykonać badanie emg kończyn dolnych.