Centralna wypuklina krążka międzykręgowego z modelowaniem worka oponowego

Witam stwierdzono po badaniu Tk wypukline Na poziomie L4-L5 centralna wypuklina krazka m-k z modelowaniemm worka oporowego,kanał okręgowy w wymiarch strzalkowym szer. 13 mm. Oraz na poziomie L5-s1 drobna centralna wypuklina krążka m-k dyskretnie modelujaca worek oponowy, kanał kregowy w wym strzalkowych szer. 13 mm Czy to jest coś pilnego do leczenia i do zmartwień. Proszę o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łącznie zinterpretować wynik powyższego badania. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.