Co oznacza wynik badania TSH u 35-latki?

Witam! Oto moje ostatnie wyniki TSH 1,65 Ft3 3,53 Ft4 0,87 Czy te wyniki powinny mnie niepokoić ?? Oprócz tego odczuwam bardzo duże zmęczenie i senność.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wynik badania TSH mieści się w granicach normy, jednak zawsze należy interpretować wyniki badań w oparciu o stan kliniczny pacjenta, dlatego należy skonsultować się z lekarzem, który skierował na badanie.