Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badania krwi - leukocyty

Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

wyniki badań hormonów tarczycowych zawsze należy interpretować w oparciu nie tylko o wartości referencyjne laboratorium, ale także wiek, płeć oraz objawy (dolegliwości, z którymi boryka się pacjent). Proszę zapoznać się z artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/diagnostyka-chorob-tarczycy.

Choć Pani wyniki nadal mieszczą się w granicach norm, to niski poziom TSH przy jednoczesnym stosunkowo wysokim (choć wciąż mieszczącym się w granicach normy) stężeniu hormonów fT3 i fT4 może oznaczać nadczynność tarczycy.

Więcej na temat nadczynności gruczołu tarczowego pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/objawy-nadczynnosci-tarczycy-najczestsze-symptomy-przyczyny-choroby.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy