Co oznacza wynik badania USG?
Pracownia ultrasonografii USG n rodnego klinicznie, krwawienie, skrzepy z narządu rodnego. Trzon macicy do 100,2x70 mm, jama macicy szeroka – ok. 69,8x38,1x40,9 mm - wypełniona hyperechogeniczną śluzówką - wczesna ciąża i plamienie? Poronienie?
Jajnik lewy hypoechogeniczny, o zatartej strukturze, ok. 22,1x33 mm, jajnik prawy o typowej strukturze. Jama Douglasa bez treści płynnej.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witamy serdecznie.
Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.