Co oznacza wynik badania USG i torbiel nerki?
1.Na badaniu USG stwierdzono 8 mm torbiel na prawej nerce. Co robic ? czy to wymaga leczenia ? 2. Co oznacza; "Zyla glowna dolna nieposzerzona, zpada sie przy wdechu".Wdzieczna o wyjasnienie tej diagnozy.

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Torbiel będzie wymagała okresowej kontroli w usg, drugi opis w normie.
Pozdrawiam