Co oznacza wynik badania USG kolana i łąkotki?
Witam! Tydzień temu doznałem urazu kolana-skręcenie i lekarz zalecił badanie USG. Proszę o interpretację fragmentu: "łąkotka przyśrodkowa niejednorodna, zniekształcona w części środkowej, nieco wypchnięta poza zarysy powierzchni kostnych." Czy leczenie zachowawcze fizjoterapia wystarczy?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
O sposobie leczenia musi zdecydować ortopeda po ocenie wyników badań i badaniu lekarskim. Pozdrawiam!