Co oznacza wynik badania USG podczas okresu?

Od października 2016 do stycznia 2017 nie miałam okresu będąc u ginekologa w grudniu miałam robione usg i wyszło coś takiego: Uterus length 5.59 cm , height 3,47 cm , endo. Thickness 9,2 mm left ovary length 2,84 cm, height 2,16 cm right ovary length 2,79 , height 1,64 cm Wszystko było regularnie do marca 2017 roku od tamtej pory do dzisiaj nie mam okresu teraz jak minął drugi miesiąc od niedzieli mam plamienie brzuch nisko czuję robiłam dwa testy obydwa negatywne i boli czasem po bokach brzucha

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg