Co oznacza wynik echo serca u 36-latki?

Witam proszę o opinię w sprawie wyniki echo serca.mam36lat Wielkość mam serca i grubość ścian lewej komory w normie.dobra kurczliwosc globalna,WG ok.60% bez zaburzeń kurczliwosci odcinkowej.naplyw mitralny z cechami zanurzone relaksacji.zastawka aortalna Budowa prawidłowa szczelna Vmax Ao 1,2m/s.zastawka mitralny Budowa i funkcja prawidłowa.zastawka trójdzielne Budowa prawidlowa niewielka fala zwrotn.prawa komora kurczy się dobrze bez cech nadciśnienia.da się z tym długo żyć?Jestem załamana

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez kardiologa a jakie dolegliwości ? powód badania?