Co oznacza wynik EEG u 26-letniej kobiety?

Witam proszę o interpretację badania EEG czynnosć podstawową stanowi regularny symetryczny rytm alfa o częstotliwości 10,5 hz i amplitudzie 30-60uV, RZ obecna, FS i HV bez wpływu na zapis, zapis w granicach normie-czy oznacza że mógł by byc lepszy ten wynik?? czynności napadowej nie zarejestrowani, zaznaczam że jestem po urazie czaszki w wyniku omdlenia, prosze o odpowiedź

Witam! Zapis EEG jest prawidłowy - opieram się na tym co Pani napisała. Rozważania czy mógł być lepszy nie mają uzasadnienia - leczymy stan pacjenta, a nie jego zapis. Powodzenia W. Łuczkowski.