Co oznacza wynik EEG u 30-latki?

Witam, proszę o opinie mojego opisu EEG czynność podstawowa składa się z nieregularnych fal alfa 9,8hz o ampl. 43-59uv, najlepiej wyraźnych w tylnej części mózgu. W przedniej części mózgu rejestruje się niskonapieciową czynność fal beta. W okolicach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych obustronnie z zaznaczeniem po str prawej rejestruje się fale theta 4-5hz o ampl. 35-72 uv H. W nasila zmiany. Co to oznacza? Proszę o pomoc 30lat

Witam! Zapis EEG jest nieprawidłowy - przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej. Ważne są jednak przyczyny skierowania na to badanie. U pewnego odsetka osób zdrowych zapis EEG wypada nieprawidłowo i także bywa odwrotnie - to jest tylko badanie dodatkowe. Lekarz kierujący na to badanie powinien zająć stanowisko. Powodzenia W. Łuczkowski.