Co oznacza wynik EKG u 18-latka?

Witam mam 18 lat skończyłem w marcu. Niecały rok temu miałem badanie ekg serca. Dziś je dopiero Obejrzałem dokładnie Przez przypadek. Od 2 tyg w klatce gdy biorę pełny wdech boli mnie nad mostkiem w mostku tak ściska oraz lekko na oberbach klatki piersiowej. A wiec: RYTM ZATOKOWY NIE PEŁNY BLOK PRAWEJ ODNOGI PĘCZKA HISA MOŻLIWA WCZESNA REPOLARYZACJA (UNIESIENIE ODCINKA ST W WIELU)- tego boje się najbardziej gdyż wyczytałem, ze wiążą się z tym ostre zawały serca oraz zgony serca. Podobno są ta pierwsze objawy. Ponadto dochodzi do tego ta dusznica bolesna, wszystko skazuje, ze mogę ja posiadać. Boje się prosze o poradę. Do czasy gdy nie widziałem badań po bolewało mnie serce I miałem duszności ale nie z takimi bólami mocnymi cały czas. Mam stwierdzona nerwice lekową oraz nerwice natręctw. Dodam, ze gdy się napreze w klatce mam ten ból bez wzięcia oddechu. Prosze o pomoc. BARDZO SIĘ BOJE, chce zyc normalnie i pisze to ze spokojem, aczkolwiek martwi mnie to uniesienie odcinka st w wielu... piszą takie rzeczy na ten temat, ze aż strach plus ten ból jakby dusznica bolesna...

Witam serdecznie
Chciałabym przede wszystkim Cię uspokoić,ale jestem za daleko ,w związku z czym proszę,,żebyś poszedł do najbliższej apteki i powiedział farmaceutce właśnie to,o czym piszesz: że bardzo się boisz.Dostaniesz na pewno łagodny środwk uspokajający i przeciwlękowy a nastepnie powinieneś Ty sam,lub z kimś z rodziców,rodzeństwa podejść do swojego lekarza rodzinnego z tym wynikiem.Czy masz kogoś,kto przejmie się Twoim bólem?Kto wie o dolegliwościach? Spróbuj poszukać w pamięci i idżcie razem,bo w takich niepokojach bardzo ważna jest czyjaśobecność.Masz prawdopodobnie nerwicę ,ajak wiesz,serce jest na takie stany lękowe najbardziej czułe .Chodzi więcteraz o to,by wyciszyć lęk a zaraz po tym udać się do wskazanego lekarza i psychoterapeuty.Nawet ,jeżeli będzicie chwilowo tylko on line.
I proszę,nie czytaj diagnoz w Internecie,bo one zawsze szkodzą,gdy wewnętrzny lęk jest tak duży.
Bedzie dobrze.Pamiętaj.A potem napisz powtórnie.
Pozdrawiam ciepło