Co oznacza wynik gastroskopii 33-latki?

Witam, Właśnie otrzymałam opis gastroskopi. Przełyk bez zmian, wpust pokryty nalotem włóknika. W inwersji cechy nieszczelności, poza tym okolica podwypustowa prawidłowa. Ściany żołądka podatne na rozdymanie. Antrum drobnoplamiście zaczerwienione na krzywiźnie większej i ścianie przedniej - pobrano wycinki do H-P. W części zstępującej w miejscu fałdu podłużnego i w okolicy brodawki Vatera błona śluzowa o "przerosłych", białawych korzeniach (struktura mikroskopowa nie wygląda jak polip) - pobrano wycinki H-P. Pozostałe bez zmian. Na wynik z histopatologii będę czekać 4 tygodnie, czy są jakieś badania które mogę wykonać w międzyczasie? Czy opis oznacza coś groźnego dla zdrowia?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dolegliwości? najbardziej znaczace bedzie wynik hist-pat