Wynik gastroskopii 37-letniej osoby do analizy

Witam! Mam pytanie odnośnie wyników badań gastroskopijnych podaję opis: Przełyk bez zmian, ale z widocznym wpuklającym się do jego światła fałdem błony śluzowej żołądka. Wpust zaczerwieniony obrzęknięty z trzema 4-6mm linijnymi nadżerkami (LA-B) Linia Z na granicy fałdów żołądkowych. W inwersji wyraźne cechy nieszczelności wpustu, poza tym okolica podwpustowa prawidłowa. ściany żołądka podatne na rozdymanie. Reszta jest prawidłowa i bez zmian pobrano wycinki do testu urazowego.

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej występuje u Pani refluks. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.