Co oznacza wynik gastroskopii i jak leczyć?
Witam,moj problem zaczął się jakieś 2 mięs temu,poszłam do lekarza z bólem żołądka i bólem po prawej stronie pod zebrami lub na wysokości zeber.Miesiac temu miałam usg,wykluczono kamienie.Wczoraj miałam gastroskopie,żołądek ok tylko mam małego polipa,i czekam teraz za wynikiem na bakterie H.P.Nadal mam bole po prawej stronie,wypróżniam się w małych ilościach jakby były zaparcia,czasami mecza wzdecia i uczucie ciezkosci po posiłki.Czasem na chwile zakluje po lewej stronie. Proszę o odpowiedz

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Po otrzymaniu wyników nalezy zastosować leczenie lub dalsza diagnostyke. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie