Jaka jest interpretacja wyniku badania gastroskopii i wycinków?

Prośba o interpretacja gasroskopi wraz pobranymi wycinkami: Gastroskopia: Przełyk- lnia Z nieregularna z pojedyncza nadżerką dł 2-3 mm, w jej okolicy polip- usunięto. Poza tym w trzonie i antrum błona śluzowa miernie przekrwiona, zaczerwieniona. Wynik his-pat usuniętego polipa wpustu:polipowate fragmenty błony przełyku z cechami akantozy bez dysplacji. Badanie wykonano profilaktycznie, od czasu do czasu pacjent (33 lata) czuł lekki ból w nadbrzuszu.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zapalenie błony śluzowej żołądka proszę koniecznie zglosic się do lekarza zlecającego powyzsze badanie