Co oznacza wynik Holter EKG u 23-latki?

Proszę o interpretacje wyniku badania Holter EKG. Mam zdiagnozowaną śladową niedomykalność zastawki dwudzielnej i trójdzielnej oraz wypadanie płatków zastawki dwudzielnej. Pobudzenia : 118019, minHr : 51bpm, MaxHr : 160 bpm, MinHr zatokowy: 51,1 bpm / 1294,8ms, ŚrHr; 83 bpm, ŚrHR w dzień: 90 bpm, w nocy: 72 bpm, pobudzenia w tachy: 6958 (120 bpm), najdłuższy QTC: 23,7s, Tachykardia : 63, najcięższa tachy: 245,4. Indeks bezdechu: 13,41, ilość bezdechów : 114. Wszystkie inne wartości wynosiły 0. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u kardiolog i odpowiednie dalsze postępowanie terapeutyczno diagnostyczne