Co oznacza wynik kolposkopii i fragmenty szyjki macicy?

Czy wynik kolposkopii - fragmenty błony śluzowej kanału szyjki pokryte wyłącznie nablonkiem gruczolowym, Konieczna konsultacja w poradni ginekologicznej świadczy o czymś groźnym? Wizytę mam niestety dopiero koniec października a badanie wykonywane było ze względu na wynik cytologii ASCUS

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na obecnosc nie prawidłowego nabłonka lecz nie ma wpisu o cechach zmian nowotworowych . Proponuje zgłosić się do lekarza wcześniej i niech określi wynik czy może Pani czekać czy nalezy Panią wcześniej przyjąć