Co oznacza wynik morfologii i złe samopoczucie?

Witam wyniki badan morfologii Rozmaz-limfocyty 45,2 ⬆ Rozmaz-mixy 13,1 ⬆ Rozmaz-neutrocyty 41,7 ⬇ Bezwzgledna liczba mixow 1.0⬆ Czy z tymi wynikami jest cos nie tak. Dodam ze od dluzszego czasu bardzo zle sie czuje wrecz nie jestem soba

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i ich normami proszę udac się do lekarza rodzinnego