Wyniki badania krwi 27-latka

Dzień Dobry. Troche martwię sie wynikami swojego męża. Jak co roku ma badanie okresowe i zawsze jest cos nie tak ale nic się z tym nie robi . Oto wyniki , które nie sa w normie NEUTROCYTY 1.19,LIMFOCYTY 5.47,PŁYTKI 127. Mąż ma 27 lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

W Pani męża występuje odwrócenie stosunku neutrocytów do limfocytów, prawidłowo powinny przeważ neutrocyty. Być może badania były wykonywane kiedy Pani mąż przechodził jakąś infekcję wirusową? (wtedy liczba limfocytów mogła wzrosnąć). Radziłabym pójść z wynikami do lekarza, zapewne potrzebna będzie powtórna morfologia + rozmaz manualny.
Pozdrawiam