Co oznacza wynik MR głowy i dlaczego występują tiki nerwowe?
Ogólne wnioski z badania MR głowy brzmią : cechy brachycefalii z ciasnotą tylnojamową. Reszta ok. Czy takie problemy jak: trudności rozwojowe, tiki nerwowe , autoagresja mogą mieć z tym związek?

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z wynikiem powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa