TK głowy i mierni pogłębione bruzdy płatów czołowych
Witam, ostatnio miałem robione TK głowy które wyszło dobrze prócz "Miernie pogłębione bruzdy płatów czołowych". Badanie to miałem robione ponieważ mam czasem silne bóle głowy, czy to może być przyczyną? Oraz czy może się to pogorszyć (lekarz mówił o zaniku kory) jeśli ćwiczę sztuki walki?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego i powyższego wyniku. Proponuje udać się do lekarza neurologa.