Co oznacza wynik MR głowy przy bólach?

Witam. Mam 33 lata. Odebrałam wynik rezonansu magnetycznego wszystko ok poza tym, że w obrębie szczytu piramidy lewej kości skroniowej hyperintensywne w obrazach T1 iT2 zależnych masy - przewlekłe zmiany? bogatobiałkowy płyn? Dodam że wskazanie do badania to jednostrone bóle głowy z lewj strony promieniujące do ucha oka i tyłu głowy do tego mam zgiagnozowana obustronną otoskleroze po wszczepieniu implantów kości

Lek. Michał Lenard

Opisywana zmiana może być przyczyną bólów głowy, ale wynik badania wraz z opisem powinien ocenić lekarz, który je zlecił, a następnie zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!