Co oznacza wynik badania TK głowy u osoby po operacji uszu?

Witam chodzi mi o wynik TK ?? Bo nie wiem czy iść do lekarza po świętach czy przed... A więc tak...Stan po operacji obu uszu stan po kraniotomii lewostronnej okolicy skroniowej stan po operacji guza hemangiopericytoma .Odsłonięta opona środkowego dołu czaszki po stronie lewej nad piramidą kości skroniowej .W uchu lewym w znacznym stopniu zacieniony wyrostek sutkowaty . Zacienienia w jamie bębenkowej przyśrodkowo od kosteczek słuchowych i w hipotympanum przy błonie bębenkowej .Erozja odnogi długiej kowadełka .Suprastruktura strzemiączka i pozostałe kosteczki bez zmian .W uchu prawym jaja pooperacyjna o gładkich ścianach ,Jama bębenkowa powietrzna .Obecny fragment trzonu młoteczka i łuk strzemiączka .Kostne struktury ucha wewnętrznego obustronnie bez widocznych odchyleń od normy w badaniu TK.Nie stwierdza się cech patologicznego rozrzedzenia struktury kostnej w capsula otica .Nie stwierdza się przetoki kanałów półkolistych . Szczyty piramid kości skroniowych w zakresie normy,obydwa symetryczne bez powietrzne . przewody słuchowe z asymetrią niewielką jak w badaniach poprzednich .W okolicy szczytu piramidy kości skroniowej w tylnym dole czaszki widoczne łukowate pasmo o większej gęstości pogrubiała opona ? Obraz porównywalny z badaniami poprzednimi przyścienne zacienienia w komórkach sitowych obustronnie i w prawej zatoce szczękowej ....i to wszystko mam pytanie co ten wynik oznacza ???

Lek. Tomasz Budlewski

Kiedy była operacja ? Jaki powod ? Jakie obecnie objawy? Konieczna wizyta u lekarza laryngologa