Co oznacza wynik MR i zawroty głowy?

Proszę o poradę: od 1,5 roku dokuczają mi zawroty głowy takie pływanie w głowie. Wykonany miałam rezonans głowy. Wynik:w istocie białej lewej półkuli mózgu podkorowo na pograniczu płata czołowego i wyspy zmiana ogniskowa ok.3,5mm bez obrzęku wokół niespecyficzna do kontroli MR . Co to oznacza? Dodatkowo badanie VNG wykazało osłabienie funkcji prawego błędnika ale też zmiany w OUN. Neurolog przepisał nilorgin 1 raz dziennie 10 mg. Biorę to juz 2 tyg. ale poprawy nie ma.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u neurologa i jak sadze konsultacja neurochirurga