Co oznacza wynik MR kolana 24-latka?

MR stawu kolanowego Subtotalne zerwanie ACL PCL,MCL,LCL, o zachowanej ciagłosci , bez ewidentnej patologii, łąkotki obustronnie bez uchwytnych patologii ślad płynu w kaletce brzuchato-połbłoniastej scięgno mięśnia czworogłowego uda , wiezadło właściwe rzepki , troczki rzepki o zachowanej ciągłości , bez patologii. rzepka ustawiona prawidłowo, chrząstka rzepki o prawidłowych sygnałach Fizjologiczna ilośc płynu w stawie kolanowym

Tak został przedstawiony wynik, że niewiadomo które więzadła są zerwane a które o zachowanej ciągłości. Proponuję iść do ortopedy z wynikiem papierowym do analizy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.