Co oznacza wynik MR kręgosłupa 38-latki?

Witam, mam problem z kregoslupem.od dwoch lat bol sie nasilil..moj ortopeda skierowal mnie do neurochirurga. Ktory nawet nie zapoznal sie z wynikami..w wyniku rezonansu pisze ; Badanie MR kregoslupa L/S wykonane w sekwencjach FSE STIR w obrazach T1,T,2w zaleznych przekrojach strzalkowych i poprzecznych,czolowych Intensywnosc sygnalow za stozka rdzeniowego jest prawidlowe.objawy dyskopatii na poziomie VL4-VL5-VS1 intensywnosc sygnalow z w/w krazkow jest obnizona na poziomie Vth12/Vl1stwierdza sie

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety brak opisu całego badania. Do rozważenia wizyta w poradni Rehabilitacyjnej.