Co oznacza wynik MR kręgosłupa kobiety mającej 39 lat?

Witam mam 39lat i wynik rezonansu.Pracuję fizycznie ciężko i nie wiem czy mogę z takim wynikiem wrócić do mojej pracy.Bardzo proszę o ocenę opisu.Pogłębiona lordoza lędzwiowa.Poziome ustawienie kości krzyżowej.Osłabienie sygnału w obrazach T2-zależnych z tarczy międzynarodowej L5-S1 oraz obniżenie wysokości tej tarczy-zmiany dehydratacyjno-degenetacyjne.Na poziomie L4-L5 widoczna tylna,wałowata,pośrodkowa-lewoboczna wypuklina tarczy międzykręgowej ok 3.5mm dokanałowo,z modelowaniem worka oponowego i przyleganiem do lewego nerwu rdzeniowego w zachyłku korzeniowym kanału.Na poziomie L5-S1 widoczna tylna pośrodkowo-lewoboczna,podwięzadłowa przepuklina jądra miażdżystego tarczy międzykręgowej ok 5mm dokanałowo,modelująca worek oponowy o lewy nerw rdzeniowy.

Ciężka praca z dźwiganiem jest niewskazana, powinna Pani pójść do neurochirurga na konsultację, najpewniej zaleci on operację. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.