Co oznacza wynik MR mózgowia 42-latki?

Prosze o inpretacje MR mozgowia w mózgu stwierdza sie pojedyncze ognisko podwyszonego sygnalu polozonego w sąsiedztwie trójkąta komorowegolewej komory bocznej o wymiarach 8×5MM Zmiana nie wykazuje zaburzeń dtfuzji ani nie zawiera zwapnien obraz może odpowiadac ognisku naczyniopochodnemu

Opisujący sugeruje zmianę naczyniową. Nie mam żadnych danych klinicznych o Pani więc nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.