Co oznacza wynik TK i pulsacyjne bóle głowy?

Witam, mam 22 lata, pół roku temu przez ok. 2 miesiące miałam często bardzo silne, pulsacyjne bóle z tyłu głowy, zdarzało się ze robiło mi się słabo, ciemno przed oczami, neurolog zrobił eeg, wyszło patologiczne, skierował na TK głowy i wyszło "W tylnej części obszaru jąder podstawy uwidoczniło się dość dobrze ograniczone pasmowate ognisko hipodensyjne wielkości 1,0x0,5cm, obraz odpowiada poszerzonej przestrzeni okołonaczyniowej Virchowa-Robina", reszta prawidłowa. Czy to może wskazywać na coś poważnego? Jest to duże czy małe ognisko hipodensyjne? Powinnam skonsultować to z neurologiem?

Witam!
Przedstawienie wyniku badań neurologowi zlecającemu wykonanie tego badania jest jak najbardziej konieczne! W końcu on to badanie zlecił.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.