Bóle głowy i wynik badania TK
Witam. Mam 36 lat i od kilku tygodni boli mnie głowa. Zlecono TK głowy. Proszę o interpretację wyniku. "W głowie lewego jądra ogoniastego widoczna przestrzeń hypodesyjna wielkości 4mm - do zróżnicowania pommiędzy przestrzenią okołonaczyniową Vichrowa-Robina a zmianą naczyniopochodną." Reszta jest OK Czy mam pilnie umawiać się do lekarza prowadzącego ?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Witam,
Nie ma potrzeby pilnej konsultacji, ale dobrze pokazać wynik i płytę z badaniem neurologowi przy najbliższej wizycie.
Pozdrawiam serdecznie!