Co oznacza ten opis TK głowy u 69-latki?

Witam co oznacza wynik TK głowy. Podkorowa w górnej cześciwyspy lewej ognisko hypodensyjne 3mm o cechach poszerzonej przestrzeni okołonaczyniowej virchowa. Czy to jesta jakaś pilna rzecz wizyte mam dopiero za 2 miesiace. Dziekuje Moj wiek to 69 lat

Witam! Przestrzenie okołonaczyniowe Virchowa-Robina są sprawą naturalną i raczej nie powodują objawów klinicznych, a ich ilość z biegiem lat może nieco wrosnąć. Nie ma się czym martwić. Powodzenia W. Łuczkowski.