Co oznacza wynik TK jamy brzusznej 37-latka?

Proszę o interpretację wyników TK jamy brzusznej przy której wyszły guzki na płucu. Wątroba prawidłowej wielkości i kształtu, bez zmian ogniskowych. Drogi żółciowe wewnątrz- i zewnatrzwątrobowe nieposzerzone. Pęcherzyk żółciowy prawidłowy, bez widocznych złogów w świetle. Trzustka o prawidłowej wielkości bez zmian ogniskowych, dobrze odgraniczona od otoczenia. Śledziona o prawidłowym położeniu, wielkości, bez zmian ogniskowych. Nerki bez złogów i zastoju moczu, o prawidłowej morfologii. Nadnercza o prawidłowej wielkości i kształcie. W dostepnym ocenie zakresie objęta badaniem część okrężnicy bez zmian naciekowych. Nie stwierdza się znamiennie powiększonych węzłów chłonnych zaotrzewnowych i śródbrzusznych. Duże struktury naczyniowe o morfologii w granicach normy. Objęte badaniem elementy kostne bez ognisk destrukcji. W prawym s. 9 dwa obwodowe zagęszczenia guzkowe do 5mm., poza tym przypodstawne części płuc bez zmian ogniskowych. WNIOSKI: w zakresie badanej części jamy brzusznej radiologicznie bez cech zmian patologicznych

Opis jak wyżej, w normie; ważny Pacjent; ważne objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Tmoże inne problemy; do omówienia z Lekarzem kierującym . Pozdrawiam