Co oznacza wynik TK jamy brzusznej i miednicy mniejszej 37-latka?

Witam. Otrzymałem wynik TK jamy brzusznej i miednicy małej . I mam pytanie co oznaczają te wyniki. Wizyte u gastrologia mam za 2 tygodnie A chciałbym wiedzieć mniej więcej o co chodzi z wynikami 1. Objęty badaniem nadprzeponowy miąższ płucny z kilkoma mikroguzkami Max śr 3mm w segm. 10L. Jamy opłucne wolne. 2. Wątroba granicznej wielkości o prawidłowej densyjności, bez zmian ogniskowych. 3. Pecherzyk żółciowy cienkościenny, bez widocznych w TK uwapnionych złogów. 4. Drogi żólciowe wewnatrz- i zewnatrzwątrobowe nieposzerzone. 5. Układ wrotny zakontrastowany prawidłowo. 6. Trzustka niepowiekszona bez zmian ogniskowych. 7. Śledziona homogenna, w wym. dwubiegunowym powiększona do ok. 153mm. W jej wnęce śledziona dodatkowa śr. 7 mm. 8. Oba nadnercza prawidłowe. 9. Ksztalt, wielkość położenia obu nerek prawidłowe. 10. Nerki bez cech zastoju i kamicy, o zachowanej funkcji bez zmian ogniskowych. 11. UKM obu nerek prawidłowo wysklepione, moczowody nieposzerzone. 12. Pęcherz moczowy dobrze wypełniony zakontrastowanym moczem gładkościenny. 13. Gruczoł krokowy niepowiekszony, z mikrozwapnieniami. 112 pęcherzyki nasienne symetryczne. 14. Doły kulszowo-odbytnicze wolne. 15. Aorta brzuszna tt. trzewne biodrowe prawidłowe nieposzerzone. 16. Zaaortalny przebieg lewej żyły nerkowej - wariant. 17. Obustronnie pojedyńcze powiększone węzły chłonne biodrowe zewnętrzne, max. w osi krotkiej: po str. lewej do 15 mm po str. prawej do 13 mm. 18. Węzły chłonne pachwinowe lewe max. w osi krótkiej do 13 mm - powiększone. 19. Po za tym limfadenopatii i wolnego płynu w obrębie jamy brzusznej i miednicy nie stwierdza się. 20. Pętle jelitowe w zakresie wydolności metody bez uchwytnych zmian. 21. Elementy kostne objęte badaniem bez cech podejrzanej przebudowy. 22. Małe przepukliny pachwinowe obustronne z zawartością tkanki tłuszczowej. Wnioski: splenomegalia, limfadenopatia biodrowa zewnetrzna i pachwinowa.

TK jamy brzusznej do omówienia z Lekarzem kierującym na badanie DO pełnej konsultacji , wywiad, badanie, omówienie wyników, włącznie z TK. Ważny wywiad, objawy chorobowe, sam Pacjent!
Pozdrawiam