Co oznacza wynik tomografii komputerowej po operacji oponiaka płata czołowego?

Dzień dobry mam 68 lat i jestem kobieta 14 lat temu miałam operacje oponiaka płata czołowego i oto wynik TK zaznaczone zaniki korowe płatów czołowych co to oznacza z góry dziekuje

Ważna pełna ocena Pacjenta, historii leczenia, obciązeń, wyników badań ! Pełny wywiad, wyniki, stan ogólny, Konieczna pełna ocena neurologiczna ; Podała Pani fragment opisu TK , do interpretacji klinicznej! Ważne , że nie opisano wznowy oponiaka!
Pozdrawiam i zapraszam