Co oznacza wynik USG jamy brzusznej po porodzie?

Dzień dobry, 5 miesięcy temu urodziłam przez cc. Następnie wdalo się zakazanie w ranę gronkowcem złocistym. Antybiotyki. Teraz miałam robione usg brzucha i wyszło że śledziona jest wydłużona do 149mm. Jednorodna. Lekarza stwierdziła że raczej taki mój urok ale żebym porównala z poprzednim badaniem. Miałam robione raz 3 lata temu i mam ze śledziona w normie. Po ciąży wystąpił mi jeszcze mały naczyniak na wątrobie. Martwię się sledzioną. Morfologia 3 miesiące temu. Ob crp niskie. Leukocyty i neurocyty trochę poniżej normy. Ale byłam po infekcji. Czy mam się stresować tą śledziona? Dodam że cały czas karmie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Mam 32 lata.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli nie ma żadnych objawów, to nie powinna się Pani martwić. Pozdrawiam!