Co oznacza wypadanie włosów i powiększony puls?

10 lat temu usunięto mi tarczycę.Przyjmuję letrox (75 mg). Od 4 miesięcy wypadają mi włosy, podnosi się puls. Wyniki badań: TSH 0,51 ulU/ml , FT3 - 3,21 pg/ml a FT4 1.79 ng/dl Lekarz rodzinny twierdzi, że wyniki powyższe są dobre. Wizyta u endokrynologa nie jest wskazana.Wobec tego co jest powodem wypadania włosów i zwiększonego pulsu.?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szerzą diagnostyka proponuje ponownie udać się do lekarza rodzinnego
Oraz na konsultacje do endokrynologa