Co oznacza wypadanie włosów po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?

Witam. Mam 21 lat. Odkąd odstawiłam tabletki antykoncepcyjne wypadają mi wlosy, mam przetłuszczającą sie cere i wlosy i nie moge schudnąc. Zrobiłam badania i oprocz prolaktyny,która jest podwyższona o 100% ( chociaz miesiaczkuje regularnie) to wszystko ok. Endokrynolog powiedział, ze mam wysokie TSH (3,570) .ze to niedoczynnosc lub hashimoto. Sprawdziłam wyniki , które robiłam rok temu i równiez mialam wysokie TSH ale FT3, 4 i ATPO bylo w normie. Czy moge miec chorą tarczyce?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest dalsza diagnostyka endokrynologiczna i lub dermatologiczna.