Co oznacza wzmożone tyłozgięcie w RTG stawu skokowego?
Witam odebralam opis zdjecia stawu skokowego wzmozone tylozgiecie co to oznacza

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczne jest zapoznanie się z całym wynikiem i przede wszystkim zdj rtg. proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.