Czy to może być związane z więzadłami stawu skokowego?

Jakiś miesiąc temu straciłam staw skokowy, bylam z tym od razu na sorze, jednak lekarz ktory mnie przyjmował ( chirurg) na podstawie zdjecia rtg stwierdził, że żadna kość nie jest peknięta ani złamana, jednak czasami ta kostka ni ucieka na zewnatrz i potem mam ją opuchniętą, czy to może być związane z więzadłami stawu skokowego czy zupełnie coś innego? Dodam że 3 lata temu miałam artroskopię i rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego ( ACL oraz MCL).

Lek. Michał Lenard

Bez osobistego zbadania trudno będzie ustalić przyczynę Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u ortopedy, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!